No Sasova je pre mna trochu odruky a nemam moc sancu dostat sa tam rano.
Ale prave tym spojenim 22+24/25 by bola zastavka Karpatska obsluhovana aj v smere Namestie Slobody. Neboli by obsluhovane zastavky Pieninska, Magurska a Javornicka.
Sasova je celkovo postavena dost nevhodne pre rozumne linkove vedenie. Divne mi pride aj spojenie Tatranskej len popri Cementarni. Preco nepremava aspon 92 (?) cez staru Sasovu.
Mozno by cosi vyriesili prestupne listky - z Karpatskej ist 24/25 potom prestupit na 22.
To co navrhujes (cennik), Kami, sa mi zda trochu zlozite.
Podla mna by bolo rozumne keby listky mali casovy platnost napr. 30 min, nebolo by treba 2. pasmo.
Ked by som do 30min prestupil, vysiel by listok zadarmo, ale platil by len v ramci povodneho casoveho limitu. Ked by som chcel predlzit platnost o dalsich 30min, nieco by sa zmacklo a mohla by byt 50% zlava.
Tiez by sa zislo obnovit mesacne listky (napr. by stacilo personifikovat tu kartu) a zdrazit jednorazove listky. 8 Sk mi pride prehnane lacne. Aj ked pri tej rychlosti cestovania...
A nerozumiem jednej veci s tymi kartami. Ked idem obcas v BB MHD a poziciam si od mami kartu, nechapem ako to funguje. Vacsinou mi ten listok musi "vyrobit" niekto z inych cestujucich, lebo mne vyleze tak na 3. pokus.
Ja som si povodne myslel, ze ked je to bezkontaktna karta, staci ked sa s tym priblizim. Tak som tam pri mojej prvej jazde prikladal penazenku v ktorej bola karta a nic. A vsetci na mna cumeli ako na vola. V mojej byvalej praci sme mali tiez vstup na kartu, ale stacilo sa priblizit s penazenkou, zeny obcas prikladali celu kabelku.
Preco to tak nefunguje aj v BB MHD?
Ale prave tym spojenim 22+24/25 by bola zastavka Karpatska obsluhovana aj v smere Namestie Slobody. Neboli by obsluhovane zastavky Pieninska, Magurska a Javornicka.
Sasova je celkovo postavena dost nevhodne pre rozumne linkove vedenie. Divne mi pride aj spojenie Tatranskej len popri Cementarni. Preco nepremava aspon 92 (?) cez staru Sasovu.
Mozno by cosi vyriesili prestupne listky - z Karpatskej ist 24/25 potom prestupit na 22.
To co navrhujes (cennik), Kami, sa mi zda trochu zlozite.
Podla mna by bolo rozumne keby listky mali casovy platnost napr. 30 min, nebolo by treba 2. pasmo.
Ked by som do 30min prestupil, vysiel by listok zadarmo, ale platil by len v ramci povodneho casoveho limitu. Ked by som chcel predlzit platnost o dalsich 30min, nieco by sa zmacklo a mohla by byt 50% zlava.
Tiez by sa zislo obnovit mesacne listky (napr. by stacilo personifikovat tu kartu) a zdrazit jednorazove listky. 8 Sk mi pride prehnane lacne. Aj ked pri tej rychlosti cestovania...
A nerozumiem jednej veci s tymi kartami. Ked idem obcas v BB MHD a poziciam si od mami kartu, nechapem ako to funguje. Vacsinou mi ten listok musi "vyrobit" niekto z inych cestujucich, lebo mne vyleze tak na 3. pokus.
Ja som si povodne myslel, ze ked je to bezkontaktna karta, staci ked sa s tym priblizim. Tak som tam pri mojej prvej jazde prikladal penazenku v ktorej bola karta a nic. A vsetci na mna cumeli ako na vola. V mojej byvalej praci sme mali tiez vstup na kartu, ale stacilo sa priblizit s penazenkou, zeny obcas prikladali celu kabelku.
Preco to tak nefunguje aj v BB MHD?
Ide o to, ako dosiahnut aby kazdy cestujuci platil za kazdu jazdu. V Ziline sa nastupuje vsetkymi dverami, ale ak si dobre pamatam, kazdy si musi stiknut listok, resp. kartu. Dispecer v realnom case vie kde sa voz nachadza, kolko vezie ludi a kolko zaplatilo.
petik
myslis si ze nejake napisy by pomohli?
Pred rokom sa ROPID (Regionalny Organizator Prazskej Integrovanej Dopravy) rozhodol, ze na vybranych linkach MHD (medzimestkych) sa bude nastupovat aj na uzemi mesta len prednymi dvermi, dokonca aj v smere do centra. Tieto linky nosia za prednym sklom velky transparent (vacsi ako smerova tabula) "Nastup len prednymi dvermi". Zaroven maju na zadnych dverach nalepky "Nastup do liniek rady 300 a 400 len prednymi".
To ma za dosledok, ze do tychto liniek v Prahe nikdo z prazskych nenastupuje, pretoze sa im nechce hladat elektricenka. Je vsak mala skupina ludi, ktori su vsak odhodlani danou linkou cestovat. Ti zufalo stoja pred 2. a 3. dvermi a cumia, preco ten "blby" vodic neotvara. Niektori neskor pochopia, ze maju ist prednymi dvermi, lebo tie zadne su "asi pokazene". Pri vodicovi zacina proces hladania elektricenky. Najvacsi zufalci (vratne mojej priatelky) sa pre istotu spytuju ostatnych cestujucich, co maju robit, potom vytiahnu elektricenku a zacnu zistovat co s tym maju robit.
Vyznam napisov v mestkej doprave je zjavny aj pri vylukach elektrickovej dopravy. Tieto su v Prahe perfektne vyznacene. Zrusene zastavky maju preskrtnute cisla liniek, velky napis "Zastavka docasne zrusena" a vacsinou aj mala smerova tabulka (50x50cm) s popisom trasy nahradnej dopravy s "navodom" ako sa na najblizsiu zastavku dostat. Nahradne zastavky su neprehliadnutelne.
Napriek tomu skupiny cestujucich pokojne stoja na elektrickovom ostrovceku a vobec ich nevzrusuje fakt, ze okolo chodia autobusy nahradnej dopravy, hoci nikdy predtym tam ziadne autobusy nechodili.
Nevadia ani chybajuce droty nad tratou.
Obchadzky su perfektne vyznacene aj vo vozidlach. Napriek tomu vzdy ked vodic ohlasi na poslednej "normalnej" zastavke ze sa ide po obchadzkovej trase, vo vozidle vypukne neuveritelny zmetok. A to kludne aj posledny den vyluky.
Chaos znovu vypukne ked elektricka odboci zo svojej pravidelnej trasy. To su ti cestujuci, ktorym nepomohol ani napis ani hlasenie vodica.
Takze tolko k napisom.
BTW Nech zije nastupovanie prednymi dvermi.
Bicykel je rychlejsi.
Nebolo zastupovanie prednymi dvermi v BB nahodou zavedene v ramci projektu "Zdrave mesto"?