Hlasi sa novy majitel BBDS - a teda aj MHD !
Komu nedoslo, tak CSAD Ostrava patri Connexu Morava a.s. a ten svedskemu Connexu.. Myslim ze to zasluzi samostatny clanok - ale az po schvaleni vladov. Clovek nikdy nevie
Buducnost je jasna, buducnost je C O N N E X !
Komu nedoslo, tak CSAD Ostrava patri Connexu Morava a.s. a ten svedskemu Connexu.. Myslim ze to zasluzi samostatny clanok - ale az po schvaleni vladov. Clovek nikdy nevie

Buducnost je jasna, buducnost je C O N N E X !
Kami
O.P.: tu spravu z vestnika som nastastie zle pochopil.
Jedna sa o oznamenie vysledku obstaravania vyhlaseneho 31.3.2001. Su to vozidla EC 241, 244 AY a 245 AY. Nova sutaz este tento rok nebola vyhlasena.
tbc: mna by potesili akekolvek fotky z obdobia 89 - 92 ked mali autobusy evidencne cisla, a premavali aj cez Namestie.