V BB chodim az na vynimocne pripady peso. Vo vacsine pripadov je to vzhladom na vseobecne riedke intervaly a dlhe stanie na zastavkach rychlejsie.
Nie som nijaka socka, ale odmietam platit 12Sk za odvezenie sa 1-2 km priemernou rychlostou 15km/h a navyse bez moznosti prestupu - teda nutnost cestovat len priamou linkou.
Musim povedat ze aj v najkapitalistickej krajine, kde trh funguje najdokonalejsie na svete, v USA su casove listky (minimalne vo Washingtone som sa na to pozeral).
Takze to ze v BB nie su nie je celkom dosledok kapitalizmu, ale skor dosledok mentalnej vybavy niektorych ludi.
Nie som nijaka socka, ale odmietam platit 12Sk za odvezenie sa 1-2 km priemernou rychlostou 15km/h a navyse bez moznosti prestupu - teda nutnost cestovat len priamou linkou.
Musim povedat ze aj v najkapitalistickej krajine, kde trh funguje najdokonalejsie na svete, v USA su casove listky (minimalne vo Washingtone som sa na to pozeral).
Takze to ze v BB nie su nie je celkom dosledok kapitalizmu, ale skor dosledok mentalnej vybavy niektorych ludi.
.
Kami
V ramci regionu by to bolo ine. Ale opat treba nejaky zvlastny projekt. Tu by sa dali vyuzit europske peniaze. Vo francuzsku davali peniaze aj na vypracovanie studie ktora zistila ze je nanic. Keby sa nasiel niekto z cestovneho ruchu a dal vypracovat projekt dopravy turistov, mohlo by ho to tak stat aj menej ako 20% nakladov na projekt. A potom by mohol ziadat peniaze na samotnu realizaciu.
Ale lady sa uz scasti pohli. Mesto BB uzavrelo na tento rok s BBDS 2 zmluvy za spolu 1,3 mil Sk (asi). Jedna je na bezplatnu dopravu darcov krvi v okrese, druha na prepravu kocikov s deckom + linku 100.
PS: v Prahe mate iny cas, alebo nieco blbne (13:03)