Nazdar vsetci. Ja sa chcem len opýtať či náhodou neviete či sa budú vyrábať nadstavbové karosy B 961. Mohli by byť dobré pre banskú bystricu najmä na linky ako 22,26 alebo 24, lebo niekedy je to asi take, akoby sa Mhd snažila spraviť väčší rekord v počte cestujúcich v buse ako bolo v Bratislave. Ešte keď vidím ako sa ľudia tlačia v maličkých Mercedesoch tak som rád že nie som v ich koži.
.
Vladimír