Reakcia na: Petik #1477:
Doporucoval by som sa ti Petik na osviezenie pamete tym Ikarusom previest a hned by si s najvacsou radostou opat radsej na ne zabudol
Ved len teraz aktualne take kurenie! No keby bolo leto, tak by mali u mna aspon v tomto uspech!Jej uz je novy bus tu! Teeeda, vy potvory ste mi vypali rybnik! Ja mam v sprave linku 20- a este som nemal tu cest
Kami
Prijdu 3xB952 a 4xB961.
Kraksne:
9992 - tmavocervena +
2602 - modra - je v nej tolko prachov ze prezije
2603 - svetlocervena +
9951 ani nejazdi
otazne su GO kraksne 815AF a 281AG.