Reakcia na: Majkl #1183:
Tym osobakom od Polany zvyklo cestovat tak 10 ludi, co je asi rovnako vela, ako obvykle sedelo v Polane smerom do BA.
Ale aj po zruseni toho pripoja (resp. posunuti o hodinu neskor) ta suprava (povacsine s tabulou Filakovo-Zvolen) stala na 1. nastupisti a da sa v nej spat:) Raz ma tam aj zobudil najaky zelezniciar, ze co tam robim, a ked som mu povedal ze cestujem do BB, tak mi povedal aby som spal dalej:)
Majkl
Teraz by sa mi zišiel.