O zmenach mam len ustnu informaciu, takze som mohol nieco prepocut, alebo zabudnut. Vy co ste v BB ma hadam doplnite ked vyvesia oznamy na zastavky.
CP som nevidel, este sa okolo nich finisovalo. Ale viem ake boli zamery a vacsinou sa tam dostali.
Prazdninove troliky z minuleho roka sa osvedcili, teraz by mal byt upraveny vikendovy interval a vzajomne vztahy liniek.
Mierna redukcia zasiahne linky 22, poobede 24 a 25. Linka 20 sa len prisposobi 22ke. Vikendova 22 sa zatial nemeni, na lepsi interval nie je priestor.
Do pozornosti davam vikendove 33 a 53. Mali by sa striedat.
CP som nevidel, este sa okolo nich finisovalo. Ale viem ake boli zamery a vacsinou sa tam dostali.
Prazdninove troliky z minuleho roka sa osvedcili, teraz by mal byt upraveny vikendovy interval a vzajomne vztahy liniek.
Mierna redukcia zasiahne linky 22, poobede 24 a 25. Linka 20 sa len prisposobi 22ke. Vikendova 22 sa zatial nemeni, na lepsi interval nie je priestor.
Do pozornosti davam vikendove 33 a 53. Mali by sa striedat.
Zmenil sa system diskusie, takze potom niekedy budeme musiet spolu prebrat, ze co sa to zmenilo
.
?
Kami
kvoli strajku ucitelov bola dnes obmedzena doprava nasledovne
- linky 1, 34 a 25 poobede boli zriedene
- linky 2, 3 a 91 ako cez prazdniny.
Cize nieco na bratislavsky system, len vybrane linky. Boli riadne oznamy na zastavkach.
Majkl: ale hadam maju ziaci narok na beznu zlavu? Ze je obmedzena platnost listka je pochopitelne.