Reakcia na: Majkl #1049:
tie fotky vyzeraju celkom dobre. Mam tu nejaky svetly monitor, ale vsetko vidno ako treba.Ale chybicka se vloudila. 642 vtom pripade zalozi (zalohuje) klasicky cez tyzden, ciciak mal nieco s dverami, o chvilu uz prechadzal okolo opraveny.
Tatra Air uz existuje, BB SK 15%, BB 14%, ZV a Sliac spolu 14%, zvysok sukromnici a CSA. Cena je vraj ako BA - Praha.
Kami
A vsak naco by davali napriklad rozumne pripoje k hlavnym tratiam, ked mozu do kazdeho zapadakova poslat rychlik, co stoji v kazdej dedine. Este neskrachovali, tak to asi robia dobre, nie