frenky #9979 : Pošleme vám naše nepojazdné I435 a vy ich dáte dokopy a ostanú vám. Čo povieš? Aj keď tie vozy zbožňujem radšej nech ich majú iný a budú jazdiť ako my a stáť.
AD DOJAZDY: Ono je pekné, že budú dojazdy a ešte krajšie je vyhováranie sa, že to ľudia nepochopia. Podľa mňa aj dojzd 201 sa neskôr zruší z takých či onakých dôvodov, no DPB už bude mať "aliby" - my sme to skúšali. Ale čo spravil DPB a.s. aby to tí ľudia pochopili? Spravili aspoň nejakú tlačovku (to už nehovorím o plagátoch), kde by pozvali BN, Pravdu, Sme, NČ, periodiká mestských častí a TV mestských časti etc., aby im vysvetlili, čo to bude, ako to bude a načo to bude. Naozaj rátajú s tým, že všetci bratislavčania chodia na imhd, mestskú dopravu či dpb alebo si kupujú časopisy ako mestská doprava a vedia ako to chodí inde. No určite nečítajú, lebo ak by sa o MHD zaujímali, tak ten tlak na zvýšenie úrovne dopravy v hlavnom meste bude obrovský.
AD DOJAZDY: Ono je pekné, že budú dojazdy a ešte krajšie je vyhováranie sa, že to ľudia nepochopia. Podľa mňa aj dojzd 201 sa neskôr zruší z takých či onakých dôvodov, no DPB už bude mať "aliby" - my sme to skúšali. Ale čo spravil DPB a.s. aby to tí ľudia pochopili? Spravili aspoň nejakú tlačovku (to už nehovorím o plagátoch), kde by pozvali BN, Pravdu, Sme, NČ, periodiká mestských častí a TV mestských časti etc., aby im vysvetlili, čo to bude, ako to bude a načo to bude. Naozaj rátajú s tým, že všetci bratislavčania chodia na imhd, mestskú dopravu či dpb alebo si kupujú časopisy ako mestská doprava a vedia ako to chodí inde. No určite nečítajú, lebo ak by sa o MHD zaujímali, tak ten tlak na zvýšenie úrovne dopravy v hlavnom meste bude obrovský.
Asi zcasti pomohol ten mail co som napisal v mene cestujuceho, ktory chodi vecer z DH na Valassku
Nuz nevadi, ze z neho nieje 1828...
Tusim mame v Petrzalke prirastok-je tam 2808 a tusim z neho vyrabaju 4818-pristane mu to!.... :o)
NEOPLAN
Nemal chybu KK ked bol v DTV (DNV Televizia) a sa ho pytali, ze preco nemozu brat 21 cezstou z DNV do vozovne ludi! On odpovedal ze by to bolo moc drahe, lebo zastavovanie na zastavkach zvysuje spotrebu a hovoril ze ludia by to nepochopili. NO NEVIEM> podla mna by sa spotreba az tak nezvysila a ked moze 21 stat aj na Mokrohajskej (aj tu sa zvysuje spotreba) tak moze robit aj dojazdy nie?
AD> LUDSKA APROSTOST 3> Linka 30 (SOR), vsetci sedia, par ludi stoji, najhustejsie je to v zadu. ZASTAVKA: Vsetky stare tlste rakoviny z tazkymi prepchatymi vozikmi (na nakup) sa (z dovolenim) trtkali do tych najmensich zadnych dveri kde je najviac schodov a ochkali pri tom samozrjme stlacali tlacitko pre vystup (mimo Z na Z) a postavili sa ze chcu vystupovat o zastavku skorej (cestu na ich zastavku stali) a chudakovi soferovi tam furt nieco hlasno pipalo (asi to ZNAMENiE). Mi este vecer pipalo v usiach, tak potom neviem ako bol na tom sofer
Tolko neopostrehy