Reakcia na: d3k0 #9974:
Najdu sa cestujuci ktori to nepochopia a potom sa najde aj dovo preco to zrusit! :-| Nemal chybu KK ked bol v DTV (DNV Televizia) a sa ho pytali, ze preco nemozu brat 21 cezstou z DNV do vozovne ludi! On odpovedal ze by to bolo moc drahe, lebo zastavovanie na zastavkach zvysuje spotrebu a hovoril ze ludia by to nepochopili. NO NEVIEM> podla mna by sa spotreba az tak nezvysila a ked moze 21 stat aj na Mokrohajskej (aj tu sa zvysuje spotreba) tak moze robit aj dojazdy nie?
AD> LUDSKA APROSTOST 3> Linka 30 (SOR), vsetci sedia, par ludi stoji, najhustejsie je to v zadu. ZASTAVKA: Vsetky stare tlste rakoviny z tazkymi prepchatymi vozikmi (na nakup) sa (z dovolenim) trtkali do tych najmensich zadnych dveri kde je najviac schodov a ochkali pri tom samozrjme stlacali tlacitko pre vystup (mimo Z na Z) a postavili sa ze chcu vystupovat o zastavku skorej (cestu na ich zastavku stali) a chudakovi soferovi tam furt nieco hlasno pipalo (asi to ZNAMENiE). Mi este vecer pipalo v usiach, tak potom neviem ako bol na tom sofer

Tolko neopostrehy
Nuz nevadi, ze z neho nieje 1828...
Tusim mame v Petrzalke prirastok-je tam 2808 a tusim z neho vyrabaju 4818-pristane mu to!.... :o)
Z
Stvrtok pp:ZV 4805/96, ZV 1407/86?, ZV 2015/78?
59:2943, 2410
90:4804!
96:4801(1), 4951(2?):)
Piatok rano
59:2941
68:4308, 4804:-D
71:2939!(2)
93:4937
96:4801(1), 4951?(2?), 2305(4)
198:1510(2?)