Reakcia na: frenky #9972:
No, niektore leta jazdili, ine nie 
Inak, konecne dojazdy prepravuju ludi. Sice len na linke 201, ale aspon nieco. Len dufam, ze cestujuci to pochopia a nebudu robit problemy, lebo sa to zase stane zamienkou, preco dojazdy zrusit
M: 7729-30/3
Tomas
90"2015..(zalozak)
93:4408
94:4837,4808,4202
97"1922,1801,1817,1820
191:1006
198:1810,1821