Okrem toho suprava Musli ego (ktora prave prefrcala cez Radlisneho na 5 smer Dubravka) mi pripomenula, ze sem mam napisat, ze Ego je dost ale fakt DOST dobra tycinka... oplati sa kupit. Mnam

este vacsie nervy by si mal keby si to stale cistil (tak ako som to ja pol roka robil) a hned na druhy den by si videl ten voz znova posprejovany....ale na druhej strane je to prijemny pocit ked to cistis, ze ich snaha a peniaze vysli nazmar, hehehe...
COLOR