Na 6 dnes jazdili 3 sola.. Takze ocividne solo vozy zachovali nadalej..
Dnes zalozaky
- 7717 napriklad okolo 18:00 na 4
- 7829 okolo obeda bol na 3
- 6283 niekedy doobeda na 204
V okoli HM Tesco ZP pribudaju nove pristresky take iste ako su pri Kauflande. Uz su na Oboch smeroch aut. zastavky Zlate piesky, a v jednom smere na zast. Roznavska
Dnes zalozaky
- 7717 napriklad okolo 18:00 na 4
- 7829 okolo obeda bol na 3
- 6283 niekedy doobeda na 204
V okoli HM Tesco ZP pribudaju nove pristresky take iste ako su pri Kauflande. Uz su na Oboch smeroch aut. zastavky Zlate piesky, a v jednom smere na zast. Roznavska
Predpokladam, ze si vodic-a tak sa mozno aj pozname z videnia. Nechcem, aby to vyznelo netaktne, ale mozes sa identifikovat, do ktoreho z vozov patris? Ak chces zostat na fore iba pod svojim nickom, tak ak mas moznost a nie je to pre Teba problem pisat neznamemu cloveku, mozes mi poslat na mail, kto si?
COLOR
7837+38 (Martinka) mala nehodu pri vyjazde z tunela, zlomila predny zberac a strhla kusok vedenia. Pricinou bola svorka, ktora trcala a vodic ju v 5km/h rychlosti zachytil. V tuneli stalo do 15 suprav, ale co ma serie najviac - ze ti blbi dispeceri vypravili na nahradnu dopravu AZ JEDEN!!!!!!!!! Ik435! @#$^#^!!!!!!!!! Doprava trcala na mieste asi hodinku, do/z Dubravky nist, poslednych 20 minut vyluky sa uz do tunela nevrutilo nic, dispici linky zrejme otocili cez SNPcko nas5.
Moj dojem: Nehoda-v poriadku, stava sa; Organizacia-ako frenky vravi, na hovno. Dipeceri ani nevliezli do vozov, ktore v tuneli parkovali aj 200 metrov hlboko