Skocim dozadu, co sme sa bavili o zastavke "FURMANSKÁ", ze by sa vlastne mala volat "AGATOVA":
-za touto zastavkou smer DNV je novopostaveny nejaky palac a oproti nemu za cestou je par rod.domou, strelnica a zahradky. Po ceste dalej preteka potok, a pred tymto potokom je rozostavana cesta... jedna sa o prijazd k palacu, ale zacina mat tvar prijazdu+zastavky (asi ako ZL.PIESKY pre A-Busy), je mozne ze sa tam stava dalsia zastavka, pre ktoru bol rezervovany nazov "Agátová"???
-za touto zastavkou smer DNV je novopostaveny nejaky palac a oproti nemu za cestou je par rod.domou, strelnica a zahradky. Po ceste dalej preteka potok, a pred tymto potokom je rozostavana cesta... jedna sa o prijazd k palacu, ale zacina mat tvar prijazdu+zastavky (asi ako ZL.PIESKY pre A-Busy), je mozne ze sa tam stava dalsia zastavka, pre ktoru bol rezervovany nazov "Agátová"???
.
Uz ZASA...
Z
A podme k dnesku-streda-rano
68:1218
71:2307, 2930
74:2929, 2607?
78:2511:o)
85:4201(2)
86:1514
89:3192:-D
92:4800, 4505(2), 4944(3)
95:4402(6)
96:4951(1), 4801(3), 4803(4), 2812, 2202(10)
97:1805, 1404
198:1902(3)
:o)