Reakcia na: Andy #9749:
Pokial viem, tak aj Lynx vie diakrtiku WIN1250 prehodit na pozeratelnu ASCII verziu...Re #9753 Jano - flash!: Moze byt. V noci totiz uradnici z Drazneho uradu spia a tu elektricku nevidia

Re #9754 Darro: Nemam slov... Tolko vozov...
Re #9769 ИEOPLAИ: Fotka Ik405 a Ik417 je v knizke 70 rokov busov, ale neviem sa dopatrat k jej autorovi

93: 1911
20: 1305 ZV
.
Uz ZASA...
Z
Vonku 8.6. v nedelu na 50-ke, 18.6 na 82/8 a DNES na 89