Reakcia na: Andy #9749:
Pokial viem, tak aj Lynx vie diakrtiku WIN1250 prehodit na pozeratelnu ASCII verziu...Re #9753 Jano - flash!: Moze byt. V noci totiz uradnici z Drazneho uradu spia a tu elektricku nevidia

Re #9754 Darro: Nemam slov... Tolko vozov...
Re #9769 ИEOPLAИ: Fotka Ik405 a Ik417 je v knizke 70 rokov busov, ale neviem sa dopatrat k jej autorovi

93: 1911
20: 1305 ZV
.
Uz ZASA...
Jano - flash!
O 2:10 h. prisla do Dubravky na otocku T3 s digi-transparentmi. Videl som ju len z dialky, ale moj osobny tip - 7715. Je to mozne??
Na 7829 to moc hucalo, no ale neviem.