to Thomas - he no suhlasim tou 1803 - chodim casto (teda ak je to 86) a fakt je pekne cistucka - skoro vzdy - kazdy kut je pozametany - akurat z vonku na zdnej maske by mohli nejko zatriet tie "cmuhy" okolo SPZ-ky
he - natupirovanu blondinu (bez urazky) z 4510 som par krat videl aj ja - he jazdi dobre :)) - povedal by som z citom :))
inak 4510 je tusim najrajsi z tych Ikarusov
Ozaj a neviete, preto novo nafarbene ikarusy (okrem prvej 283-ky) nemaju dvere oranzove? - ved to by bolo krajsie ako ked su biele
he - natupirovanu blondinu (bez urazky) z 4510 som par krat videl aj ja - he jazdi dobre :)) - povedal by som z citom :))
inak 4510 je tusim najrajsi z tych Ikarusov
Ozaj a neviete, preto novo nafarbene ikarusy (okrem prvej 283-ky) nemaju dvere oranzove? - ved to by bolo krajsie ako ked su biele
Darro
93/1 -- 4824
93/2 -- 4831
93/3 -- 4204
93/4 -- 4823
93/5 -- 4837
93/6 -- 4841
93/7 -- 4950
na linke č.92 :
12:45 - 92/3 -- 4842
12:50 - 92/4 -- 4809
Vcera vecer isiel zo Zaporozskej na linke č.90 voz 4840 to je asi najrychlejsi sofer akeho poznam lebo som snim chytil este aj 93 na Lucanke a to sa mi este zatial so ziadnym nestalo tak som mu aspon mavol rukou ze mu dakujem ze isiel rychlo a on na mna blikol dialkovymi svetlami hehe.