Reakcia na: Andy #9709:
b je spravne
Ale asi to do dispecerskeho fora nepatrilo, ze?
Ale asi to do dispecerskeho fora nepatrilo, ze?
To akoze dokopy
Nejak som to rozpocitaval a na kazdeho to vyjde nejakych 120 Sk, co je celkom pohoda. Diki za ponuku, ale viem, ze ty mas dost starosti aj s hrady.sk, takze my to uz nejako zmakneme 

)
Neboj.
inac financie by sa zisli aj na HW na ktorom to bezi... (zatial vsetko z mojho vrecka)
si