Reakcia na: Ehm #95643:
včera ho používal, ale pokial sa stlačí dopyt počas jazdy, tak to vodičovi zapípa, asi nato nemal nervy, celkovo SORy nie sú na dopyt vhodné
diki.v tom pripade to vychadza na 34/6, lebo ta zacina 12.57 na racku, ale ak ju vobec 2721 hradil, tak tam bol max.1 kolo, lebo potom tam bola urcite 2404. Co tam bolo rano neviem. nevie niekto?
nevies ci 2721 bola skutocne na 34? ja som robil vypravu poobede a nestretol som ho. diki
Johny D