Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Ehm #95643:
včera ho používal, ale pokial sa stlačí dopyt počas jazdy, tak to vodičovi zapípa, asi nato nemal nervy, celkovo SORy nie sú na dopyt vhodné
Ok johny, mna len rozculilo to, ze som mal pocit, ze z 2404 spravili 2604 a z 2614 2414, ale ak to rano bolo tak, tak to by bola skutocne rarita. 34/8 poobede urcite 2614.
Reakcia na: a.m. #95664:
Ja som sice rano 34-ku nevidel, ale je mozne, ze na 34/6 bol rano 2604, s tym, ze do popoludnajsej specky uz tam bol 2404. Taktiez som rano nevidel 34/8, kde chalani napisali 2414, ale poslednu jazdu isla urcite CNG karosa, teda asi cislo, ktore uvadzas ty. Avsak, musim sa aj zastat chalanov, pretoze v sedle je urcite pre dnesok 34/1-2640 (osobne stretnuty na Patronke o 12.26 h. Patronka -> RM a o 34/5-2622 o 12.24 h. na Mokrohajskej opacnym smerom
Johny 😨 diki.v tom pripade to vychadza na 34/6, lebo ta zacina 12.57 na racku, ale ak ju vobec 2721 hradil, tak tam bol max.1 kolo, lebo potom tam bola urcite 2404. Co tam bolo rano neviem. nevie niekto?
Jadran: mne je jasne ze moja 34 je spravna, ale nie je to drzost, ze o hodinu sem niekto bachne zlu?
Reakcia na: a.m. #95661:
nenabral to Peto, ale jeho kamarat Miso_83, takze cela tato 34 je vytipovana ?
Reakcia na: a.m. #95655:
ten 2721 som stretol pri Poluse, cca o 12.40 h. smer mesto, na transparente mal na beton 34. Ale na ake poradie isiel, to naozaj netusim
Peto, tu 34 si nabral kde? Nepis co nevies
Reakcia na: Peto4946 #95659:
O kolkej si prosim stretol 83/8-2630? Dakujem
Dnes 10. 12. 2009 (štvrtok)

83/4 - 4861 bol asi na poruche lebo vymenili poobede voz 4861 za 4833 čím bol hradený neviem

Podľa poradia:
34 = 2640, 2639, 2623, 2828, 2622, 2604, 2813, 2414
36 = 3534, 3415
38 = 3528
41 = 3508, ****
43 = 3546
83 = 4869, 4868, 4814, 4861, R 4218, 2818, 2812, 2630, 2809, 2810, 2641, 2825, 2606, R 2634
84 = 4855, 4857, 4387, 4393, 4389, 4392, 4860, 4865
93 = 4856, 4873, 4396, 4804, 4821, 4802, 4832, 4875, 4807, 4216, 1623, ****, 4390, 1512 ❤ , 1402
180 = 3503
184 = 4867, 4864

Pomohol Miso_83 ?
Reakcia na: peto1622 #95623:
a ja ti doplnim na 78/1 - 2645.
7131 vcera a dnes: 8/2 a 9/9. 🙂
Dnes:
- 4815 po 16 hod. vypadol z linky 94/1, nahradil ho ZV 2653, po 17 hod. ho vymenil 4815
- 1607 po 17 hod. vypadol z linky 31, kvôli nehode so zaparkovaným autom na zastávke Povraznícka
- 7767+7768 o 17:45 vypadol z linky 2/2
- 2812 okolo 18 hod. vypadol z linky 83/7

podľa poradia:
59 - 2819, 2618, 4391, 2413, ..., 2633, 4823
191 - 4110, 4122 ? , 4501, 4107, 4120
Včera sa okolo 16:30 stal ťukanec 204 vs zaparkované IGK v križovatke Západný rad x Gaštanová, 204 sa chodili točiť naprázdno do Hrobustova.
Nejaka 31ka videna pred zast.Povraznicka ako tukla do parkujuceho auta cca 17.45, ak som v tme dobre videl, bola to 1607
2812 isla okolo 18h z dubravky s ozn.Porucha voz.

34: 2622 2639 2640 2623 2828 2404 2813 2614.
Johny 😨 nevies ci 2721 bola skutocne na 34? ja som robil vypravu poobede a nestretol som ho. diki
210: 6274 6315 6311.
36/1, 184 aj 43 bola dnes klasika, dokonca aj 4860 bola na domovskej 84. 83/4 4833
Reakcia na: TeBeCe #95648:
...a pritom sa stacilo spytat v Kosiciach, co robi s cestujucimi nejednoznacny dopyt...
Reakcia na: luky133 #95651:
najlepší je totálne primitívny dopyt v električkách, proste tam zmáčkneš kedykoľvek, dvere sa otvoria až na zastávke a tipujem, že by to dopytové u električiek sa dalo použiť aj keby bola nejaká zastávka na znamenie. Čím doba viac pokročuje, tak tým väčšia somariny sa niekedy vymýšľajú.
Reakcia na: Ondrox #95632:
1628 normalne jazdi. Napr v utorok bol na 39/1.. a predpokladam, ze ho maju ti, ktori mali 1802.
Reakcia na: Mike #95647:
Minule nastupoval z vonka nejaký pán ,asi cez 70 rokov mohol mať, a Tedom mal zapnutý dopyt. A stlačil tlačidlo a nič sa nestalo len začali blikať "STOP", tak stlačil ešte raz a zase nič nakoniec išli k prvým dverám a tie si otvoril a vodič mu hovoril, že stáčal zle tlačidlo. A je to pravda... Stlačil tlačidlo na signalizáciu nástupu/výstupu kočíka, vozíka a tak mu to vodič pekne vysvetlil. Jediné čo sa mi nepáči na dopyte na Tedome, že tlačidlo sa musí stlačiť až po zastevení vozidla, rozsvietení svetiel nad dverami a nie ako je to v trolejbusoch a elektrčkách, že sa môže stlačiť aj pred zastavením... ?
Reakcia na: Mischo1 #95642:
ouu, ale tí beusáci súú ale blbci... pfuuu

Len trochu nerozumiem... tou otrasnou jazdou myslíš čooo? To, že sa ti dvere neotvorili? A to tam potom musel byť krik a panika, že chcú vystupovať... A ako ti nadával? Nejaké vulgarne slová padli? Ďakujem
Reakcia na: TeBeCe #95648:
nádherný bordel ? ak cestujúci stlačil skutočnú STOPku, tak vodič dostal signalizáciu ako na zastávke na znamenie a ak cestujúci stlačil to čo bolo pôvodne dvere, tak, tak akurát si len dvere mohol otvoriť. Alebo som to zle pochopil?

Ešte by mohli do tretice dať aj tretí typ tlačidiel "PRIDRZDIŤ", pre prípad, že má spoj meškanie, tak šofér len pribrzdí na výstup a kaskadéri si už len stlačia "DVERE" a môžu vystupovať a tí ešte trúfalejší môžu aj naskočiť ?
Reakcia na: Mike #95647:
aby to nebolo take jednoduche, napr. 1208 (dnes na L32) ma vsetky modre tlacidla Dvere vymenene za cervene Stop...vodic krical na cestujucich aby stlacali cervene tlacidlo...

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.