Reakcia na: luky133 #95651:
najlepší je totálne primitívny dopyt v električkách, proste tam zmáčkneš kedykoľvek, dvere sa otvoria až na zastávke a tipujem, že by to dopytové u električiek sa dalo použiť aj keby bola nejaká zastávka na znamenie. Čím doba viac pokročuje, tak tým väčšia somariny sa niekedy vymýšľajú.
prichadzala cca 11.30 s cestujucimi pri kriz, asi 2 min. po nej dalsia 12ka s cestujucimi 7775+7776
Dopravák
Len trochu nerozumiem... tou otrasnou jazdou myslíš čooo? To, že sa ti dvere neotvorili? A to tam potom musel byť krik a panika, že chcú vystupovať... A ako ti nadával? Nejaké vulgarne slová padli? Ďakujem