Reakcia na: Mischo1 #95642:
Si si istý že nešiel dopyt na tej zastávke? Ani na ostatných zastávkach nešiel dopyt na 3. dverách? Totižto toto sú typické, aj keď čiastočne oprávnené, reakcie väčšny cestujúcich teraz po zavedení dopytového otvárania dverí. že "dvere sa neotvorili". Lebo človek má stlačiť na to určené dopytové tlačítko.. teda stláčal si Ty dopytové tlačítko (zvnútra modré - dvere a z vonku tam je iba jediná možnosť čo stlačiť) keď stál autobus na zastávke? A ani tak sa dvere do 2 sekúnd neotvorili?
prichadzala cca 11.30 s cestujucimi pri kriz, asi 2 min. po nej dalsia 12ka s cestujucimi 7775+7776
MacGiver