Mám "rada" ked bus mešká už na druhej zastávke od konečnej. Konkrétne 192/1 4110 bzoviaka odchod 10:25 miesto 10:21.
Nechapem, co neparkuju cez VP na Chlumeckeho, vzdy 1 potiahne za terc (a brani vo vyjazde z Astronomickej) a 1 sa postavi vzadu (a brani vo vjazde do zastavky). Uz viackrat tak skomplikovali situaciu cestujucim i kolegom. ?
kecho
84 – 4387/3, 4389/5
88 – 1216/7
94 – 4870/2
99 – 4123/..
Zo včera:
84 – 4837/3, 4877/4, 4217/7