Reakcia na: kacka #95625:
Ináč čo som počul o jazdných dobách linky 192 tak je možné že na ZOO už pôjde presne na 0...
Nechapem, co neparkuju cez VP na Chlumeckeho, vzdy 1 potiahne za terc (a brani vo vyjazde z Astronomickej) a 1 sa postavi vzadu (a brani vo vjazde do zastavky). Uz viackrat tak skomplikovali situaciu cestujucim i kolegom. ?
Jadran