Kubo99 - bol prázdny
Nechapem, co neparkuju cez VP na Chlumeckeho, vzdy 1 potiahne za terc (a brani vo vyjazde z Astronomickej) a 1 sa postavi vzadu (a brani vo vjazde do zastavky). Uz viackrat tak skomplikovali situaciu cestujucim i kolegom. ?
Mike
67/6 - SL6 2355
?