34/1-2639 od 20.47 h. nepremaval pre poruchu vozidla, do konca sluzby nahradil ZV 2825
39/8-1629 od 20.46 h. nepremaval pre poruchu vozidla od zastavky Clementisova, smer CSU
83/7-2829 okolo 12.30 h. docasne nepremaval, nahradil ZV 2825
Inak to používanie dopytu v busoch by sa malo nejak znormalizovať. Buď všetci, alebo nikto, a ked všetci, tak oznam pri každých dverách, a takisto aj pri trolejbusoch.
Lebo vačšina tedomov funguje na dopyt, solaris vždy otvoril sám dvere a SOR som dnes prvýkrát zažil na dopyt na 28, čo je nebezpečné, lebo pri starších SORoch to budú ludia mačkať furt a vodiča po 3 jazdách porazí pri tom zvuku na znamenia
Priblizne v tom case sa dialo cosi i na Racianskej radiale, nakolko som z Vysokej stihol o 17:15 16/9, ktora sla "iba" -20...
87/1 - 1602 - Poobednemu vodicovi pochvala za excelentne pristavenie (tercik i obrubnik).
87/4 - 1202 - Vodicovi pochvala za pouzivanie dopytu a otvorenie prednych dveri bez dopytu, ked som vystupoval.
Zaroven patri "pochvala" vodicom 67/5 a 67/3, vdaka ktorym mi nemohol vodic 87/4 zastavit pri terciku, ale v pravom jazdnom pruhu!!! Nechapem, co neparkuju cez VP na Chlumeckeho, vzdy 1 potiahne za terc (a brani vo vyjazde z Astronomickej) a 1 sa postavi vzadu (a brani vo vjazde do zastavky). Uz viackrat tak skomplikovali situaciu cestujucim i kolegom. ?
83/2 - 4868 vozidlo sa pravdepodobne pokazilo èo ho hradilo neviem ale neskôr sa napojilo vozidlo 4218 ktoré bolo predtým ráno na 83/5
83/6 - 2809 hradilo ZV 2622 neskôr sa napojilo vozidlo 2621
Pochvala pre vodièa 1512 za èakanie cestujúcich
Pochvala pre ranného vodièa 4846 na linke 83/3 za vynikajúcu rýchlu jazdu. Takú dobrú chvílami aj lepšiu ako vèera 4851.
To maju viacere 15TrM-ky bez VP.(dvere)
A to s tymi sedadlami je tiez vo viacerych 15TrM. Akurat je skoda, ze nedavno po oprave to znicia a vodic, aj keby toho vandala videl, tak ho necha.
208/5 6619
201/10 6631-už včera keď bol na 202 som si všimol že mu nejaký zmrd poškodil gumený držiak na 1.sedadlovom páre po strane dverí za 3.dverami, okrem toho jedno krídlo na 3.dverách trieska pri zatváraní
202 6618 6624?
1631- DNES (ráno )tento bus velmi smrdel, už zvonka to bolo cítiť, zvnútra to bol horor. Smrdel ako keby tam pálili 5pneumatík, neviem či mal niečo s brzdami alebo čo....
12-7781+7782/2 7783+7784/4
1-7785+7786/7
4-7703+7704 7789+7790
O 16:30 plusminus, súprava 2xT3 (číslo neviem) z linky č. 2 mala poruchu (alebo inú MU) kúsok za Trnavským Mýtom smer mesto, prestoj čo som videl cca 10 min, nakopila sa tam po jednej súprave z každej linky.
Veru, konci az o 0:16, 201/8 konci o 0:05. A nevies nahodou, preco maju Hrobonaci na ukoncenie iba 5 minut a na nastup iba 15??? Bo na Trnavke maju 10 minut na ukoncenie a 20 na nastup!? Mi to vrta v hlave, lebo ak dobre ratam, 24 sluzieb a mas o 2 hodiny menej zaplatene... ? To je spravodlive voci soferom? A ferove od "tych hore"???
ivanbuto: Ja neviem. Odfláknutá robota (SP) ale neviem ako sa na nej jazdí, možno dobre ja neviem. Ja a mudrlant? ? Kde? Ja? A sati: nauč sa jazdiť. Je to pohroma! ? ?
DS RV: Prístavná most z obchvatu do Petržalky údajne neprejazdný ,zrazili sa dve nákladné autá s autoškolou ? Ale vraj od Bajkalskej sa naň dá dostať a dá sa prejsť do Petržky nejako..
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Juraj21
87/1 - 1602 - Poobednemu vodicovi pochvala za excelentne pristavenie (tercik i obrubnik).
87/4 - 1202 - Vodicovi pochvala za pouzivanie dopytu a otvorenie prednych dveri bez dopytu, ked som vystupoval.
Zaroven patri "pochvala" vodicom 67/5 a 67/3, vdaka ktorym mi nemohol vodic 87/4 zastavit pri terciku, ale v pravom jazdnom pruhu!!!