Dnes šk. spoj 1 1707... 1716 vyradená či zimná hotovosť?
Re #95571 Jadran: Delenkárske: 1DP.. si zabudol 1306.. teda ak ešte jazdí.. potom aj 1615 a 1622 je tiež na delených ☺
2DP: Kedysi boli aj 2604 aj 2605 ale dnes som si neni istý. 2618 myslím že hej, neviem či nie aj 2620, s 2624 si si istý? 2625 myslím že nie a 2642 isto je to má delenkár pridelené. ☺ A s 2825 si si istý?
Re #95572 c744: 2635 v zadelení 83kovom, 2640 v zadelení 34kovom, 2641 v zadelení zvyšných celodenných liniek (61, 74, 78, ZV, cez víkend 83/6 a ešte všeliaké odpady..) Teda žiadny z nich nie je pravidelne na delených
2610, 16 aj 27 sú delenkárske vozy Jadran má pravdu
Re #95581 Jadran: druhá kolóna delenkári majú v zadelení jednu zálohu a raz majú voľno.. takže aj to môže byť.. a navyše 74/2 je mimo zadelenia takže to všetko do seba zapadá ☺
Re #95571 Jadran: Delenkárske: 1DP.. si zabudol 1306.. teda ak ešte jazdí.. potom aj 1615 a 1622 je tiež na delených ☺
2DP: Kedysi boli aj 2604 aj 2605 ale dnes som si neni istý. 2618 myslím že hej, neviem či nie aj 2620, s 2624 si si istý? 2625 myslím že nie a 2642 isto je to má delenkár pridelené. ☺ A s 2825 si si istý?
Re #95572 c744: 2635 v zadelení 83kovom, 2640 v zadelení 34kovom, 2641 v zadelení zvyšných celodenných liniek (61, 74, 78, ZV, cez víkend 83/6 a ešte všeliaké odpady..) Teda žiadny z nich nie je pravidelne na delených
2610, 16 aj 27 sú delenkárske vozy Jadran má pravdu
Re #95581 Jadran: druhá kolóna delenkári majú v zadelení jednu zálohu a raz majú voľno.. takže aj to môže byť.. a navyše 74/2 je mimo zadelenia takže to všetko do seba zapadá ☺
no.ev.di.
Chápem, že delenie vozidiel na delenkárske a celodenné alebo také ktoré aspoň 8h spravia je závislý od stavu vozidla. Avšak nie je to potom priveľká záťaž na tie zvyšné vozidlá keď majú premávať od rána do večera? Teda mám na mysli, či občas nemôže aj delenkársky voz spraviť celodennú aby nedostávali tie lepšie vozidlá toľko zabrať.