Dnes ráno:
80 - 4135
93 - 4802/6, 4842/7
94 - 4810/8, 4809/12, 4847
Okolo 13tej doplním.
no.ev.di: ako vieš že v tom čase ZV Nový most niečo nehradil v Pe.
80 - 4135
93 - 4802/6, 4842/7
94 - 4810/8, 4809/12, 4847
Okolo 13tej doplním.
no.ev.di: ako vieš že v tom čase ZV Nový most niečo nehradil v Pe.
?
Mike
Pozri, veľmi často a v zime o to častejšie sa stáva že vozidlo po prestávke na konečnej nenaštartuje. Samozrejme vodič to skúša na 4 pokusy, menšina je takých že iniciatívne chcú vypadnúť z trate alebo vyrobiť prestoj. Teda keď ani na 5. pokus vozidlo nejde naštartovať äalebo naštartuje a ndotlačí vzduch, napr. volá dispečing. Lenže to je v lepšom prípade už čas odchodu, ak už nie je minúta dve po odchode. Takto volá napríklad vodič linky č. 21 na Nivách. Dispečing si to zaeviduje a ide zavolať záložné vozidlo. Môže zavolať kĺbové z 1DP, ale to kým dojde (vodič tam tiež nesedí celú službu v kabíne naštartovaného vozu) tak možno s meškaním by stihol odchod zo SAV, aj to meškanie by bolo asi väčšie. Môže zavolať kĺbové ZV Pri Kríži, ale to by stihlo akurát tak odchod z Patrónky, a aj tam by sa muselo točiť cez Vojenskú Nemocnicu. Najbližšie je záložný voz na Hlavnej Stanici, ktorý sa stihne napojiť od AS Ml. Novy, teda hradí sa celý spoj od konečnej, aj keď s meškaním. Ale ver že v nedeľu doobeda sa v tom krátkom tambuse ľudia určite netlačili. Bolo ich tam pár.
Keď potom vypadne linka č. 43 sú možno sti poslať tam kĺbový ZV Pri Kríži, kĺbový ZV Jurajov Dvor, alebo sólo ZV z Krasňan.. sólo Z z Hl. Stanice už hradí linku 21