ale ja to urcite o pol noci umyvat nemozem a umyvaju si to oni!takze ja na tom trvam!pretoze robia otroka za volantom a aj na konecnej!a ja im iba pomaham.

super TamBus.
Chcelo by to nastriekat čislo vozu.
Hmm... ta strecha ... fuj.
tiez dobry bus.


Nebol by som proti GO oprave. 
Ta sa asi zapise do historie "PRVA KAROSA B-741 NA PLYN" som zvedavy ako ju budu cislovat dufam ze daako takto x6xx .

Darro
To som si len skusal tie podarene ksichtiky (smajliky) .