nejako ale nechapem, preco isla do Dubravky, ked stala na stanovisti smerom do mesta... Smer KV resp. Dubravka stala podbijacka, ci co to je.
ANALFABETOV som dnes musel upozornovat ja, nakolko sa rozculovali, preco 201 neodbocila vpravo na Mileticovu ulicu, ale sla rovno. Preco sa vobec niekto trapi v DPB pisanim oznamov, ked ich zrejme vacsina vlkov necita?! ?
203: 6308/1, 6269/2, 6270/3, 6268/4 a na /5 som sa zabudol opytat.
áno ja navrhujem aby sa výpadky prestali hradiť úplne a napr keď sa pokazí voz na L43 aby 43 prestala premávať.. bolo by tu o dosť kritických príspevkov menej
to je geniálne... 2812 robí kraťasovú L43 a krátky TAMBUS robí kĺbovú L21 ? však je víkend, tak nech mi niekto nejde vykladať nič o blízkosti ZV a podobné kecy. To už ani cez víkendy sa DPB nezmôže na kĺbový ZV tam kde treba? Je zaujímavé ako často sa DPB zadarí poslať kĺbový záložák na sólo linku a kraťas na kĺbovú linku ?
ja som videl práve #4827 ešte o 20:54 prechádzať okolo Hrobákovej smerom na Nám.hraničiarov a na displeji mala číslo 50 OD SLIMÁK ? som to sem nestihol napísať, lebo som šiel na nočnú a ráno som akurát tak zalahol do postele...
Dnes:
vozidlo 7715 hradi linku 1 odchod 13.28 od kriza
zv 2812 prave hradi linku 43
zv 3710 pravdepodobne hradilo odchod 11.42 na linke 21 z dnv, totiz 12 25 odchadzalo z niv uz naprazdno s 21 na transparente
co je s 2809 a 2810? Pokial som dobre videl, ich vodici mali na linke 83 dnes 2640 resp. 2828
Aha, no hneď sa mi to nezdalo. ? A po dotlačení tá 7117 nešla už na konečnú do Rače naprázdno, ale normálne brala cestujúcich? Tak som to z tvojho príspevku pochopil.
1633
Re #95471 Viliam22: vypadla suprava z linky 5/4-7845+7846, spominany ZV sa napajal kratko pred 21. h. od zastavky STU
Re #95472 Juraj21: ZV Molecova po prechode poslednej 5-ky chodi kazdy den na obratisko Pri krizi prave na spominanu 5-ovu kolaj
Flash:
na Molecovej, smer HS sa nieco deje v N34/1-2809, hradi NZV/2-2652
K 7084 - jednalo sa o "Prihribikove" ZV, cca. 17:30 stal na stanovisti smer mesto, preco sa siel tocit do Dubravky teda neviem, mozno z hradenia.
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Juraj21
ANALFABETOV som dnes musel upozornovat ja, nakolko sa rozculovali, preco 201 neodbocila vpravo na Mileticovu ulicu, ale sla rovno. Preco sa vobec niekto trapi v DPB pisanim oznamov, ked ich zrejme vacsina vlkov necita?! ?
203: 6308/1, 6269/2, 6270/3, 6268/4 a na /5 som sa zabudol opytat.