Čo som pisala o 15:15 tak nakonec to boli koč s mikulášom, čertom a anjelom prenasledovaný mažoretkami a autom s reprakmi. Za nimi v kolóne 83, 99, 92 a asi 5x95. Išli minimálne od alberta po hrobakovu. Sranda by bola keby išli aj cez prístavný most : D
kacka