Si ma pravdu.
Inak, dnes bola ZV 1701 na 83... Vodic mal urcite "radost", lebo ho najskor na Mierku a SAV odfotil Andy, potom ja na Svantnerke a nakoniec Dusan o dve zastavky dalej
Tomas: Aj nas jeden nemenovany kamos raz pekne
zatocil so sprayerom - bol trosku v dobrej nalade, a ked v jednej prazskej eline uvidel chalana, ako carbe fixkou, nelenil a vyhodil ho cez okno...
Inak, dnes bola ZV 1701 na 83... Vodic mal urcite "radost", lebo ho najskor na Mierku a SAV odfotil Andy, potom ja na Svantnerke a nakoniec Dusan o dve zastavky dalej

Tomas: Aj nas jeden nemenovany kamos raz pekne
zatocil so sprayerom - bol trosku v dobrej nalade, a ked v jednej prazskej eline uvidel chalana, ako carbe fixkou, nelenil a vyhodil ho cez okno...

Nebol by som proti GO oprave.
:-@ 
COLOR
2011 včera na 38 ako záložné vozidlo
3606 dnes na 61 aklo záložák zo stanice!!
7901+02 teraz na 5!!