Reakcia na: no.ev.di. #95308:
PokiaĽ viem, tak vozy z L184 robia počas prestávky linku X31 z CSU na Tr. mýto - neviem či aj opačne, ale tie odchody z CSU, o ktorých viem mi nevychádzajú na to, aby mohli ísť z Tr. mýta aj späť na CSU, lebo potom by nestíhali 184.O prajazde zo 184 na 84 alebo inú linku neviem a myslím, že časovo to ani veľmi nevychádza.
takze neviem do ktorych to davali ?
Mike