Reakcia na: Juraj21 #95288:
Na tych co boli preradene z 2. DP su aj vo vnutri, ale nie som si isty, ci na vsetkych siestich.
Nevies teda, aky voz to tam vcera mohol byt? Mohlo sa jednat o 1101-1110...
a dopyt (neotvorené dvere) zmiatol prispaných cestujúcich, hoci im to svietilo okolo dverí ak osemafor...
frenky