Reakcia na: Juraj21 #95288:
Na tych co boli preradene z 2. DP su aj vo vnutri, ale nie som si isty, ci na vsetkych siestich.
Nevies teda, aky voz to tam vcera mohol byt? Mohlo sa jednat o 1101-1110...
a dopyt (neotvorené dvere) zmiatol prispaných cestujúcich, hoci im to svietilo okolo dverí ak osemafor...
Solaris2
Inak vcera dost velke problemi trolejbusov v blizkosti Prievozskej a Hraničnej. Minimalne 15 trolejbusov preslo v smere na Dolne Hony v priebehu 2 minut. Mohlo byt 15:55. Neviete nieco o tom. Inak na Miletičovej stali 2x dispecingy a na Hraničnej boli Vrchári. ? ?