PROSIM TA aj v mene mojom aj ostatnych ! nespamuj tu dispecerske forum tvojimi zazitkami s fotakom a so sofermi..
pouzi na to forum vedla, tam si o tom kazdy s tebou rad popise..
Dakujem(e) !
Bratislava sa stáva skladiskom používaných Mercedesov. ? Ale zase máme tu už 15 Mercedesov, prídu ešte CapaCity a zachvíľu bude celá BA Mercedesová. Ale to by musel ešte vyhrať aj druhý a tretí tender... ?
Asi ho máme ako bonus zadara za predražené CAPACITY, ktore sú zatiaľ stále v nedohľadne ?
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Solider