Bratislava sa stáva skladiskom používaných Mercedesov. ? Ale zase máme tu už 15 Mercedesov, prídu ešte CapaCity a zachvíľu bude celá BA Mercedesová. Ale to by musel ešte vyhrať aj druhý a tretí tender... ?
tak potom som nic nevravel ked si si spravne splnil povinost ohladom oznamenia ze chces vystupit tak tu uz je len to ze dotycny vodic to ma trochu viac pomylene v hlave ?
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Jadran