Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Nad tymito chybami sa uz cudovat ani nemusime, pokial je tam meno "miso 83"...
Fešáčik zase kritizuješ? Nič zlého som neurobil. Nebol som tam sám a mám kopec svedkov. Možno zastávaš vodičov ale mne to je vieš kde. Nemal som ani blesk a fotil som ho v sobotu a možem ti ukázat tu fotku že ani jedného človeka tam nebolo. Dvere boli zavreté a do tváre mu nebolo vidno! A ešte dačo. Kto je fagan? Sa rozprávaj s kamošmi takto! Nemám 11 a ani 13 rokov. Aj ked mám len 17 to je jedno. Ja som nič zlého neurobil. A sám Ivan a spol. je na mojej stráne. Dalej sa ktejto veci nebudem vyjadrovať lebo to nemá zmysel. Dávaj si pozor na usta dobže?
Reakcia na: ivan4102 #95205:
vies co nemam naladu sa tu s panom hadat tak si mysli ze tam bol aj 9999 aj ked take neexistuje
peto4946 bol tam plin 1616 a 1801 ok ok ?
Reakcia na: ivan4102 #95203:
no to je pekne ze ta to nezaujima a ja nehovorim ze tam 1801 nebol, ale bol tam aj plynak ?
peto4946 : animna ked viem a je to ptvrdene ze tam bola 1801
Reakcia na: ivan4102 #95197:
mna to nezaujima ci si s nim isiel alebo nie len hovorim ze minimalne poslednu jazdu tam bol plynak
Re #95198 kubo_99: minimalne poslednu jazdu tam bol plynak
Re #95199 Jakub1: mne to nepis co je na 20 alebo 28 ja som tu vypravu nerobil a ani nepomahal tak to napis ivanovi4102 ☠
Reakcia na: ivan4102 #95191:
Poprosim cas, kedy si videl na 23/1-3409. Dakujem
Dnes hradil ZV PTA 4843 linku 92/3 (93/3)minimalne prve 2 jazdy na 92
Reakcia na: Peto4946 #95196:
Napr. 20/3 nie je 2339; 28/1 tiež pôvodne nebol 2334
Reakcia na: Peto4946 #95196:
93/11 bol 1801 ?
peto4946 :
93/ bola aj 1801 a 1616 ok tak sa nestazuj ok bo sam som tim vozom siel ok ?
Reakcia na: ivan4102 #95191:
mas tu chybu
1) na linke 36/1 je 3533 a nie 3534
2) na linke 93/11 nieje 1801 ale nejaky plynak
3) 43/2 je 2712
4) a pisať linku 24, 26 a 77 je zbytocne ked tam nemas voz ☠ ☠ #death ❗ ❗ ❗
Reakcia na: Jadran #95194:

kebyze som velmi zly, tak doplnim 79-xxxx ?

a tiez ked uz pise vsetky druhokolonne nocaky, preco nenapise uz napr aj N95/(1), ked vie ze cez vikend zbieha z 95/1 a robi odchody 23:30 a 0:30.. ❓ ❗ bodka
Reakcia na: ivan4102 #95191:
mohol by si mi vysvetlit, co hladaju vo vyprave takze uzitocne veci, ako "24-xxxx/7", "26-xxxx/7" alebo "77-xxxx"? ? ?
Dnes bolo akosi horuco v 39-1614 na Chatam Soferovi
Reakcia na: Patrick666 #95109:
Moja najčastejšia vyhovorka. "Pane čo sa po mne rozkrikujete ja si fotim ten strom ten vaš trolejbus mi tam len zavadza" ... 😃
pridal miso 83


DNES 28.11.2009

20-2349, 2104, 2339, 2338.
23-3409, xxxx/7.
24-xxxx/7.
26-xxxx/7.
28-2334, 2107, 2108.
30-3519/1.
36-3534, 3520.
37-3541/1, 3414/2.
38-3535.
41-3515.
43-2711, xxxx.
50-2363, 2504, 2345, 2361, 2351, 2348, 2352, 2359, 2357.
61-2639, xxxx, 2647, xxxx, xxxx.
68-4399, 4847, 4395, 4841, 4839, R xxxx, P 4388.
74-2332, xxxx, xxxx.
77-xxxx.
83-2829, 2820, 2825, 2819, 2810, 2632, 2809, 4851, 4390, 2818, 2645.
91-4101, 4109, 4120, 4102, 4104, 4102, 4136.
92-4815, 4845, 4813, 4813, xxxx.
93-4815, 4845, 4813, 4852, 4818, 4817, 4391, 4824, xxxx, 1616, 1801,
xxxx.
95-4828, 4876, 4853, 4831, 4842, 4389, 4393.
98-4850, 4387, 1608, 4394, 4835, R xxxx, P 4396.
139-3545.
901-3303, 3529.

N34-2818.
N70-2639, 2645.
N72-2819.

ZV PRI KRIZI : ZV 2828.
ZV HLAVNA STANICA : ZV 3710, ZV 7715, 7706.
ZV NOVY MOST : ZV 4855.

POMOHOL : IVO 4102 ?
Reakcia na: Majo #95189:
ale však sú šoféri čo jazdia s historičákmi, na rôzne akcie, dajú sa fotiť a nemajú s tým problém... samozrejme, že každý má iný prístup, niekto je extrovert, niekto nemá problém, dakto to prekusne a dakomu to môže byť nepríjemné, ale určite tu nejde o robenie databázy šoférov a pod. ?
Reakcia na: N/A #95186:
Vidím, že podaktorí Beusáci majú ešte stále nejaký odlišný výklad zákona ako väčšina ľudí. Na verejnom priestranstve si každý môže fotiť čo chce. Ak by povedzme použil blesk, čím by Ťa oslepil a ohrozil bezpečnosť premávky, to už by bola iná situácia, ale fotiť si vozidlo VEREJNEJ dopravy vodič nikomu zakazovať nemôže. Keď Ti vadí, že niekto fotí vozidlo, v ktorom sedíš, choď voziť cement alebo hnoj, tam Ťa nebude fotiť nikto. Hádam nečakáš, že keď si fotí niekto autobus na trase, bude sa hádzať pod autá a prebiehať k Tvojmu okienku, len aby dostal súhlas na odfotenie. ?

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.