Reakcia na: ivan4102 #95203:
no to je pekne ze ta to nezaujima a ja nehovorim ze tam 1801 nebol, ale bol tam aj plynak ?
bodka
? . A určite bol vodič celebrita a on to poslal do časopisu, keď mu vadí že niekto fotí voz v ktorom sedí a ani ho tam nie je vidieť, tak nech ostane doma, keď mu vadí že ho ľudia vidia ?
ivan4102
93/ bola aj 1801 a 1616 ok tak sa nestazuj ok bo sam som tim vozom siel ok ?