Fešáčik zase kritizuješ? Nič zlého som neurobil. Nebol som tam sám a mám kopec svedkov. Možno zastávaš vodičov ale mne to je vieš kde. Nemal som ani blesk a fotil som ho v sobotu a možem ti ukázat tu fotku že ani jedného človeka tam nebolo. Dvere boli zavreté a do tváre mu nebolo vidno! A ešte dačo. Kto je fagan? Sa rozprávaj s kamošmi takto! Nemám 11 a ani 13 rokov. Aj ked mám len 17 to je jedno. Ja som nič zlého neurobil. A sám Ivan a spol. je na mojej stráne. Dalej sa ktejto veci nebudem vyjadrovať lebo to nemá zmysel. Dávaj si pozor na usta dobže?
bodka
Peto4946
1) na linke 36/1 je 3533 a nie 3534
2) na linke 93/11 nieje 1801 ale nejaky plynak
3) 43/2 je 2712
4) a pisať linku 24, 26 a 77 je zbytocne ked tam nemas voz ☠ ☠ #death