Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
pred par minutami sa stala nejaka nehoda elektricka-chodec, alebo nieco v elektricke poslednej dojazdovej 3jky zo stanice asi 5-10 metrov za zastavkov vazovova...pred cca 8 minutami pritomna sanitka a minutu po tom akurat cez racko tam prechadzala nehodovka policie...zdrzane su este 2 kacice za nou...7133 a 7117 myslim...nestihol som pozriet poriadne:)
No pôvodne na 93/11 bol voz 1801 ❗ , keď bol neskôr menený tak ten čo ho vymenil je náhradný voz. Takže dnes 93/11 - 1801, neskôr 16XX. A už nechajte 93/11 na pokoji ?
Vazna dopravna nehoda pri Vojenskom utvare vo Vajnoroch, linka 65 zatial nema odklon, ale vozidlam iducim do vozovne sa odporuca tadial neist 😉
Nad tymito chybami sa uz cudovat ani nemusime, pokial je tam meno "miso 83"...
Fešáčik zase kritizuješ? Nič zlého som neurobil. Nebol som tam sám a mám kopec svedkov. Možno zastávaš vodičov ale mne to je vieš kde. Nemal som ani blesk a fotil som ho v sobotu a možem ti ukázat tu fotku že ani jedného človeka tam nebolo. Dvere boli zavreté a do tváre mu nebolo vidno! A ešte dačo. Kto je fagan? Sa rozprávaj s kamošmi takto! Nemám 11 a ani 13 rokov. Aj ked mám len 17 to je jedno. Ja som nič zlého neurobil. A sám Ivan a spol. je na mojej stráne. Dalej sa ktejto veci nebudem vyjadrovať lebo to nemá zmysel. Dávaj si pozor na usta dobže?
Reakcia na: ivan4102 #95205:
vies co nemam naladu sa tu s panom hadat tak si mysli ze tam bol aj 9999 aj ked take neexistuje
peto4946 bol tam plin 1616 a 1801 ok ok ?
Reakcia na: ivan4102 #95203:
no to je pekne ze ta to nezaujima a ja nehovorim ze tam 1801 nebol, ale bol tam aj plynak ?
peto4946 : animna ked viem a je to ptvrdene ze tam bola 1801
Reakcia na: ivan4102 #95197:
mna to nezaujima ci si s nim isiel alebo nie len hovorim ze minimalne poslednu jazdu tam bol plynak
Re #95198 kubo_99: minimalne poslednu jazdu tam bol plynak
Re #95199 Jakub1: mne to nepis co je na 20 alebo 28 ja som tu vypravu nerobil a ani nepomahal tak to napis ivanovi4102 ☠
Reakcia na: ivan4102 #95191:
Poprosim cas, kedy si videl na 23/1-3409. Dakujem
Dnes hradil ZV PTA 4843 linku 92/3 (93/3)minimalne prve 2 jazdy na 92
Reakcia na: Peto4946 #95196:
Napr. 20/3 nie je 2339; 28/1 tiež pôvodne nebol 2334
Reakcia na: Peto4946 #95196:
93/11 bol 1801 ?
peto4946 :
93/ bola aj 1801 a 1616 ok tak sa nestazuj ok bo sam som tim vozom siel ok ?
Reakcia na: ivan4102 #95191:
mas tu chybu
1) na linke 36/1 je 3533 a nie 3534
2) na linke 93/11 nieje 1801 ale nejaky plynak
3) 43/2 je 2712
4) a pisať linku 24, 26 a 77 je zbytocne ked tam nemas voz ☠ ☠ #death ❗ ❗ ❗
Reakcia na: Jadran #95194:

kebyze som velmi zly, tak doplnim 79-xxxx ?

a tiez ked uz pise vsetky druhokolonne nocaky, preco nenapise uz napr aj N95/(1), ked vie ze cez vikend zbieha z 95/1 a robi odchody 23:30 a 0:30.. ❓ ❗ bodka
Reakcia na: ivan4102 #95191:
mohol by si mi vysvetlit, co hladaju vo vyprave takze uzitocne veci, ako "24-xxxx/7", "26-xxxx/7" alebo "77-xxxx"? ? ?
Dnes bolo akosi horuco v 39-1614 na Chatam Soferovi
Reakcia na: Patrick666 #95109:
Moja najčastejšia vyhovorka. "Pane čo sa po mne rozkrikujete ja si fotim ten strom ten vaš trolejbus mi tam len zavadza" ... 😃

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.