pred par minutami sa stala nejaka nehoda elektricka-chodec, alebo nieco v elektricke poslednej dojazdovej 3jky zo stanice asi 5-10 metrov za zastavkov vazovova...pred cca 8 minutami pritomna sanitka a minutu po tom akurat cez racko tam prechadzala nehodovka policie...zdrzane su este 2 kacice za nou...7133 a 7117 myslim...nestihol som pozriet poriadne:)
, keď bol neskôr menený tak ten čo ho vymenil je náhradný voz. Takže dnes 93/11 - 1801, neskôr 16XX. A už nechajte 93/11 na pokoji ?
Jadran