Reakcia na: ivan4102 #95205:
vies co nemam naladu sa tu s panom hadat tak si mysli ze tam bol aj 9999 aj ked take neexistuje
bodka
? . A určite bol vodič celebrita a on to poslal do časopisu, keď mu vadí že niekto fotí voz v ktorom sedí a ani ho tam nie je vidieť, tak nech ostane doma, keď mu vadí že ho ľudia vidia ?
M3go