Reakcia na: N/A #95186:
Vidím, že podaktorí Beusáci majú ešte stále nejaký odlišný výklad zákona ako väčšina ľudí. Na verejnom priestranstve si každý môže fotiť čo chce. Ak by povedzme použil blesk, čím by Ťa oslepil a ohrozil bezpečnosť premávky, to už by bola iná situácia, ale fotiť si vozidlo VEREJNEJ dopravy vodič nikomu zakazovať nemôže. Keď Ti vadí, že niekto fotí vozidlo, v ktorom sedíš, choď voziť cement alebo hnoj, tam Ťa nebude fotiť nikto. Hádam nečakáš, že keď si fotí niekto autobus na trase, bude sa hádzať pod autá a prebiehať k Tvojmu okienku, len aby dostal súhlas na odfotenie. ?
? . A určite bol vodič celebrita a on to poslal do časopisu, keď mu vadí že niekto fotí voz v ktorom sedí a ani ho tam nie je vidieť, tak nech ostane doma, keď mu vadí že ho ľudia vidia ?
no.ev.di.