Reakcia na: Jadran #95194:
kebyze som velmi zly, tak doplnim 79-xxxx ?
a tiez ked uz pise vsetky druhokolonne nocaky, preco nenapise uz napr aj N95/(1), ked vie ze cez vikend zbieha z 95/1 a robi odchody 23:30 a 0:30..
bodka
bodka
? . A určite bol vodič celebrita a on to poslal do časopisu, keď mu vadí že niekto fotí voz v ktorom sedí a ani ho tam nie je vidieť, tak nech ostane doma, keď mu vadí že ho ľudia vidia ?
Si jednoducho macher
peto1622
1210/2, 1201/3, 1215/4, 1217/5, 1202/6
ine postrehy:
83-2632, 2809, 2810, 2819, 2825, 2829
99-4108, 4111, 4122, 4124, 4134