Reakcia na: TeBeCe #95161:
Alebo to dopadne, ako sa dnes stalo mne. Keď som v 37 voz 3413 stlačil pred zastávkou na znamenie červené tlačítko a pekne to svietilo a pípalo, vodič by asi ani nebol spomalil a zastavil, keby som v tom poloprázdnom autobuse aspoň 20 metrov pred zastávkou nevstal a nešiel k tým dverám. "Pán" vodič potom začal prudko brzdť a zastavil v križovatke asi 3 metre za označníkom.
, tedomy; dalsia skupina: T6A5, T3, Ikarus 4xx, 15Tr no a posledna skupina kde sa neriesi: Karosy, niektore starsie trofle, 7084 a 1512 ? 
(j) ebco
kecho
68 - 4839/..
88 - 1203/1, 1201/..
Re #95123 kecho: a ešte niečo zo včera:
84 - 4851/7, R1504/ZV (14:28 jungmannova smer PV), R1660/ZV (14:46 šustekova smer Ovs) + aj ráno bol jeden záložák...sa zase raz zadarilo, ale aspoň pekný pokus o NP 84ku popoludní
Re #95153 kubo_99: ak si dobre pamätám, včera som sa viezol na 94ke aj 4133...