Tebece: Správne. Včera mal bať na 21/4 1503, nie 1504, ako som písal.
27.11.2009
- 1622 okolo 15.30 vypadol na linke 21/12, neskôr ho nahradil ZV R1504
Podľa poradia:
20: 2104, 2105, 2107, 2339, S 2333; 2351, 2359
21: 1503, 1510, 1505, 1502, VN 1637; N 1501; 1508, 1511, S 1509; 1810, 1606, P 1622; wxyz, 1403, R 1402; 1414, 1411, 1608
? M: ZV R1504/12
22: 2358, 2108, R 2361; 2339, P 2361; S 2338; 2354
27.11.2009
- 1622 okolo 15.30 vypadol na linke 21/12, neskôr ho nahradil ZV R1504
Podľa poradia:
20: 2104, 2105, 2107, 2339, S 2333; 2351, 2359
21: 1503, 1510, 1505, 1502, VN 1637; N 1501; 1508, 1511, S 1509; 1810, 1606, P 1622; wxyz, 1403, R 1402; 1414, 1411, 1608
? M: ZV R1504/12
22: 2358, 2108, R 2361; 2339, P 2361; S 2338; 2354
Patrick666
Ráno cestou do školy smer DNW sa tuning (s)opel drgol s autíčkom. Autu sa nič nestalo, len predok troška. Incident sa stal okolo 07:05.
O 17:40 sa na Patrone stala dalšia nehoda smer na T.E.S.C.O Lamač. Dve krásne nezaučené vodičky spravili baram baram buc.
A pár postrehov:
21: 1509, 1510( skvelá jazda, žiadna pomalá suchá jazda)
204: 6279, 6303/4( dobrá jazda)
205: 6288, 6294?.
207: 6310.