ivanbuto: Jasné chápem. Ale ked ja teba niekedy odfotím dufam že ma nenapadneš ☺ ☺ ☺
A ešte na linke 204 bol trolejbus 6303. Celkom slušná jazda ?
A ešte na linke 204 bol trolejbus 6303. Celkom slušná jazda ?
a vodic z 2813
A TEDOMIKY presli cez kefy #classik#
ivanbuto