dnes rano hufne tiekol olej/nafta nejakej 59, alebo 99...ciara isla od antolskej minimalne az po budatinsku, kde som si to vsimol podla toho, ze tie mlaky boli uz zasypane tym praskom a potom aj pozdlz celej cesty...neviem kolko oleja maju ikarusy, ale skor to vidim na naftu, kedze toho bolo odost vela...
zaroven kratko po 9 hlasil dispecing koniec zmeny zastavok na jana jonasa...vie niekto o co islo???
zaroven kratko po 9 hlasil dispecing koniec zmeny zastavok na jana jonasa...vie niekto o co islo???
/.., 4111
TomJ
Mám jednu otázku: Ten, kto má PCL, si na nočný spoj kupuje lístok len za 0,70 E. Keď mám PCL len na 1. pásmo, tak ako to je pri ceste z mesta do 2. pásma?