ivanbuto: Ja viem mal si ten vo 6610 sobotu poobede a striedal si velmo dobrého vodiča ktorý ma chcel napadnut a nadaval mi hovoril prečo si ho fotim. Nič som mu neurobil absolutne a začal pomne vrieskať. Ale ja ho možem ..... Ale tá 6610 dobrre hučala ked som ju fotil na tej 212. Ale napríklad 6612 má krásnu strechu. Taká bledomodrá.
Patrick666
JohnyButrel: Neviem fakt. Možno hej možno nie. Ale zistím ale načo sa bude opravovať stará tabulová 6233 alebo 6248. Co tam chcu opravovať? Ved tam všetko je už zničené.