Reakcia na: Jadran #92759:
to stym nema nic spolocne,,,toto maju saleziani neaku akciu...ako kukam tak je tu kopec deti...s batozinou....dosli na neaky vymenni pobyt...doviezli ich asi 4 klbove kadare,,,zalozaki ? a tu si ich u salezianou a pred lidlom rozdeluju do aut... ?
, 4865/8
richi78
a ta 196/1 - 4390 tam musela prist neskor, lebo rano ak sa mi dobre mari prisiel do vozovne daky 48xx..
,,toto poradie bude mat opat 2dp od pondelka.. do petrzalky by malo ist dalsie poradie na 59..