Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: fefe18 #92696:
ale čo som počul, tak to nie je výnimočný problém, že sa ráno nezmestia všetci do autobusu, hlavne pred 7, ked ešte nie je posilnená 31... inak to je tiež zaujmavé, že vačšinou linky majú hustejší intrerval už od 6tej, ale na 31 až od 7mej
Dnes tiež 15TrM 6632 na 202/1. Teraz večer by tá špina a bordel mal zmiznúť, upratovacia firma opakuje pokus o vyčistenie vozidiel , asi zo strachu(má prísť kontrola z magistrátu), aby neprišli o kšeft za 65000 eur!!!!! Končiace vozy stoja v Hrobustove až po vjazd do vozovne! Zjavne s tým opatovným kompletným čistením nestíhajú! ? Veď pri prvom pokuse každý čistili cez ďeň, keď mali voz doma!!! ?
Reakcia na: Risko1 #92649:
jj,,,,tento rok pribudlo neako studentou,,,aj ked neni akcia,,,mercedesi capacity by tiez mali co robit keby tu boli nasadene ? vsak rano z nastupista v slavicom sa nezmestia vsetci ludia... ?
Reakcia na: peto1622 #92631:
doplnenie o postrehy z cesty domov:
78-2622/4, 2621/5, 2648/6, 2414/9
84-4832/3, 4866/5
88-1211/6, 1803/7
99-4119/4, 4142/10, 4131/11
Ale za to sme dnes sli L203 - 6207 - mal tam ovela viac miesta a vacsie pohodlie, ako v ktoromkolvek inom T-Buse. Spokojne lezal. Siel som tym busom po asi 10 rokoch, tusim som si ho oblubil. ❤
Reakcia na: TeBeCe #92688:
presnejsie 1512 bol na 70/14 ale stale bez majitela ?
Reakcia na: Sati #92655:
Ale Arkus sa este neviezol. ?
Reakcia na: kuko1 #92686:
Na 22 som dnes videl Sor.
Reakcia na: kecho #92633:
Je vidno, že 31/39 nejazdíš. Oni tými spojmi išli zo školy/z mesta, nie z domu.
Pochvala pre vodiča 3539 na linke 30 odchod z Nového mosta o 19:28 za vynikajúcu a rýchlu jazdu.
dalsie stariny:
1716 na svojej skolskej linke
1512 na 70
3708 na 28
30.9.2009

- 196/1 - ZV 4825 hradil minimalne jednu jazdu #92634 ?), neskor sa na linku napojil 4853
- 50/13 - po 6.30 h isiel ZV 2629, neskor sa napojil 2338
- 50/2 - nezistene vozidlo okolo 11. h vypadol, nahradil ho ZV 2629 a napokon 2707
- 50/15 - 2708 o 15.22 vypadol, hned ho nahradil ZV 2629 a napokon 2703
- 50/16 - 23XX okolo 15.30 h vypadol, nahradil ho ZV 3633 a napokon 2705
Takze jeden vypadok z linky 50 mi este chyba - ak niekto vie, tak nech doplni.

Podla poradia:

50 - 2337, 2707, 2340, 2339, 2333, 2720, 2346, 2110, 2343, 2336, 2331, 2334, 2338, 2332; P 2708, 23XX, 2345
? M: ZV 2629 a 2338/13, ZV 2629 a 2707/2, ZV 2629 a 2703/15, ZV 3633 a 2705/16
61 - 2645, 2647, 2633, 2643; N ...; S 2409, 2400; R 2615
196 - 4853, 2814, 2408, 2627; R 2637
? M: ZV 4825/1
Takže na 20+22 budú jazdiť výhradne karosy!
Reakcia na: Peter6607 #92656:
Este pridam: 201: 6611, 6610
Mike-aj 2703 je na 50. Teraz sa bol otočiť pri auparku.
Reakcia na: Mike #92682:
aby si to aj v DNV uzili, tak okrem 2719 na 20 bola aj 2718 na 22 a 1715 (jako ZV) na 21 🙂
Takže aktuálne by mala vyzerať L50 asi nalsedovne:
50/2 2707
50/6 2720
50/8 2110
Zvyško by všetko mali byť citelisy, možno nejaký jeden - dva sory...
AKTUÁLNE 17.23cca- AS MN- 6617 so zlomeným ľavým zberačom, 6251 ako záložák
16/6 7937+38☺
208-6231
206 6252
Rano som videl predok Ikarusu 283, ktory odvazali niekde smerom na Samorin. Neviete o aky voz islo?
50/2 - 2707 ... no hned za tym tesne v zavese 2110...

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.