Reakcia na: fefe18 #92696:
ale čo som počul, tak to nie je výnimočný problém, že sa ráno nezmestia všetci do autobusu, hlavne pred 7, ked ešte nie je posilnená 31... inak to je tiež zaujmavé, že vačšinou linky majú hustejší intrerval už od 6tej, ale na 31 až od 7mej
fefe18